Prowadzenie prywatnej działalności w sektorze opieki medycznej wiąże się z wypełnianiem wielu formalności, które zabierają czas, jaki specjalista mógłby poświęcić pacjentom. Istnieje wiele programów księgowych, dzięki którym nawet laicy mogą zadbać o własny biznes. Nie zastąpi to jednak fachowej i rzetelnej obsługi, jaką daje profesjonalne biuro rachunkowe, które zajmie się każdym problemem i związaną z nim w tym zakresie dokumentacją, Mając na uwadze specyfikę pracy w służbie zdrowia, biuro „Optimum” oferuje księgowość dla lekarzy (internistów, specjalistów, stomatologów) oraz innych pracowników personelu medycznego, prowadzących prywatne gabinety czy działalność gospodarczą np. rehabilitanci, pielęgniarki.

Czemu warto wybrać biuro rachunkowe?

Przepisy prawa podatkowego ulegają częstym zmianom, za czym podmioty prowadzące własny interes mogą nie nadążać. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę księgową z uwzględnieniem zachodzących zmian, które śledzimy na bieżąco, a jakość prowadzonych przez nas usług potwierdzić może Centrum Informacji Księgowej oraz liczne certyfikaty. Jednak to przede wszystkim wiedza oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że możemy objąć pomocą księgową zarówno małe gabinety, jak i większe placówki medyczne.

W codziennej praktyce zawodowej księgowość nie jest dla lekarzy głównym aspektem ich działalności, a mimo to, potrafi zabrać dużo czasu. Wybierając usługi biura rachunkowego „Optimum” nie trzeba się martwić się o terminowość złożenia rozliczenia podatkowego czy jego właściwe przygotowanie. Pomagamy także osobom, które dopiero zarejestrowały swoją działalność i stawiają pierwsze kroki w branży. Jak wszyscy dobrze wiemy, konkurencyjność w sektorze prywatnej opieki medycznej jest dość duża, stąd ważne, aby każdy element prowadzonej działalności był realizowany z należytą starannością. Zlecenie prowadzenia usług księgowych biuru rachunkowemu pozwala skupić się na tym, co najważniejsze — leczeniu chorych.

Kadry? Płace? Skontaktuj się i dowiedz się więcej!

Kompleksowa obsługa

Biuro „Optimum” świadczy pełen zakres usług związanych z księgowością dla prywatnych placówek medycznych, a na podstawie konsultacji z lekarzami, potrafi dostosować swoją pracę nie tylko do branży, ale także indywidualnego klienta. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, w ramach których prowadzonych jest szereg czynności, takich jak: prowadzenie i kontrola dokumentacji rachunkowej, monitorowanie dokonywanych płatności, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, ewidencji majątku trwałego oraz sprzętu będącego na wyposażeniu gabinetu, sporządzanie deklaracji czy sprawozdań podatkowych i inne.

Zainteresowany? Sprawdź nasz atrakcyjny cennik!

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla aptek oraz firm z sektora przemysłu farmaceutycznego, co potwierdzają uzyskane przez nas referencje. Także w tym obszarze prawodawstwo często ulega zmianom jak choćby w zasadach refundowania leków. Prowadzenie punktu aptecznego czy sklepu medycznego wiąże się niejednokrotnie ze skomplikowaną księgowością. Doświadczenie we współpracy z branżą farmaceutyczną pozwala nam lepiej rozumieć specyfikę usług, prowadzonych w sektorze opieki zdrowotnej, a co za tym idzie, odpowiednio je zaklasyfikować i rozliczyć.