Cennik: usługi księgowe, kadrowe | Tanie

Usługi Księgowe Cennik

Solidne i tanie biuro rachunkowe OPTIMUM z siedzibą na terenie miasta Warszawa, świadczy kompleksowe usługi księgowe na podstawie Certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów. Nasza współpraca opiera się na rzetelnej informacji, pełnym bezpieczeństwie oraz indywidualnie ustalanym cenniku, który każdorazowo jest dopasowywany do konkretnych potrzeb klientów.


Wypełnij formularz darmowej wyceny


  Usługi Kadrowe Cennik

  Biuro rachunkowe OPTIMUM z dogodną lokalizacją na terenie miasta Warszawa dysponuje wykwalifikowanym zespołem pracowników, świadczących usługi kadrowe na najwyższym poziomie. Usługi kadrowe oferowane przez nasze biuro obejmują m.in.:

  • rejestrację pracowników i zleceniobiorców do ZUS,
  • sporządzanie umów o pracę, umów zleceń,
  • prowadzenie ewidencji urlopów pracowników,
  • przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu
  • bieżącą komunikację z urzędami.

  Zespół naszych specjalistów do spraw księgowości i rachunkowości jest dostępny w biurze w Warszawie przez pięć dni w tygodniu, ale fachową radą służymy również za pośrednictwem sieci. Szeroką gamę usług księgowych, świadczymy dla wszystkich przedsiębiorców, których księgowość opiera się na podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz dla firm prowadzących księgi rachunkowe. Usługi księgowe proponujemy zarówno przedsiębiorstwom osób fizycznych, jak również spółkom prawa handlowego. Gwarantujemy optymalizację ryzyka gospodarczego, atrakcyjny cennik oraz pewność terminowej realizacji zleceń.

  OPTIMUM usługi kadrowe Warszawa cennik: Zapewnimy Państwa firmie fachową opiekę specjalistów, a także przejrzystą i atrakcyjną ofertę, dostosowaną do konkretnych potrzeb i oczekiwań. W ramach świadczonych usług kadrowych doradzamy, jak postępować w sądach pracy oraz w przypadku kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy.